Sortiment
Video

Batoh Overlander Vertx®

Jste majitelem bezpečnostní nebo pořadatelské agentury, nákupčním městské či státní policie, hasičů, vězeňské služby nebo zastáváte funkci v podobných organizacích? Pak je tento web určen právě pro Vás. Zabýváme se prodejem vybavení pro zmíněné organizace a nabízíme nejnižší možné ceny.

Vytvořte si novou registraci nebo, pokud už máte svůj účet, přihlaste se.

Můžete také kontaktovat našeho obchodního manažera, který Vám s registrací pomůže.

Jiří Hübner (obchodní manažer)
jiri@top-armyshop.cz
+420 731 903 338

Batoh Vertx Overlander můžete využívat pro několikadenní dobrodružství, pro práci nebo i pro skryté přenášení zbraně. Overlander vám nabídne spoustu prostoru pro vaše základní vybavení, trochu prostoru navíc pro nějaké extra věcičky, co se hodí mít s sebou, no a pak taky praktické organizační řešení, abyste uvnitř batohu všechno našli.

Plné nastavení pro každodenní použití

Zcela nový design Rapid Access Tab je možné vyměnit od zipu po zip a nahradit jej jinými styly stahování. Tímto způsobem získáte plně přizpůsobené uspořádání pro každodenní použití (EDC).

Možnost rozšíření komory na zbraň

Výhoda tohoto batohu spočívá i v jeho taktických funkcích. Získáte tak například kompatibilitu s balistickým panelem či plovoucí vnitřní přepážku, která umožňuje rozšíření hloubky komory pro skryté nošení zbraně (CCW) až o cca 1,27 cm na pět centimetrů. CCW komora je navíc vybavena G-háčky Gatekeeper, které zabraňují nechtěnému odhalení vybavení v ní.

Nastavitelná přední klopa

Nastavitelná přední klopa je schovaná za panelem MOLLE pro snadný přístup k vybavení a rychlé změny vzhledu. Laserem řezaná MOLLE vazba má nižší profil, je lehčí a uživateli poskytuje dostatek místa pro umístění kompatibilního vybavení.

Komora se širokým otvorem

Hlavní komora brašny se širokým otvorem (otevírá se v rozsahu 180°) usnadňuje přístup k vybavení a je lemována smyčkou se suchým zipem pro další možnosti přizpůsobení. Dovnitř se pak vejde až 15" notebook, přičemž modulární polstrovaný obal na notebook lze přizpůsobit vašim potřebám, co se týče jeho velikosti i pozice.

Pěnový zadní panel

Trojrozměrně tvarovaný pěnový zadní panel se zase chlubí novým nízkoprofilovým designem a umožňuje průchod rolovacích zavazadlových rukojetí. Operativní přístup do hlavní komory zajišťuje rychle vytažitelné poutko a v komoře se rychle zorientujete díky jejímu světlému interiéru.

Nastavitelné ramenní popruhy

Součástí batohu Vertx Overlander jsou také nastavitelné polstrované ramenní popruhy s několika upevňovacími body pro klíčové příslušenství a popruhy pro zvedání břemen pro podporu většího nákladu. Součástí je i nastavitelný bederní popruh, který v případě nepoužívání můžete schovat a tak nepřekáží. Z dalších funkcí zde jsou prostupy na hydratační hadičky nebo komunikační zařízení.

Pro příslušenství Tactigami

Smyčková podšívka se suchým zipem (Velcro) umožňuje upevnění příslušenství Tactigami (a dalšího kompatibilního příslušenství). Navíc je součástí balení každé brašny pouzdro Tactigami Double Admin. Nastavitelné strečové kapsy na lahve jsou pak vhodné pro širokou škálu lahví na nápoje.

Lepená nit i japonské zipy

Extra odolné řešení batohu podtrhuje lepená nylonová nit v celém rozsahu s kritickými švy a upevňovacími body. Určitě potěší také japonské zipy značky YKK, které mají zvýšenou odolnost i o 15 % menší objem.

Tvarovaná pěnová základna i speciální popruhy

Tvarovaná pěnová základna zajišťuje možnost samostatného stání batohu bez opory a navíc batohu dodává odolnost. Čtyři speciální kompresní popruhy umožňují celkově lepší vyvážení hmotnosti.

Benefity, o kterých musíte vědět:

 • všestranný taktický batoh
 • vhodný pro volný čas i skryté nošení zbraně (CCW)
 • kompatibilita s balistickým panelem
 • zcela nový design Rapid Access Tab s možností nahrazení
 • G-háčky Gatekeeper proti nechtěnému odhalení CCW vybavení
 • nastavitelná přední klopa na zip schovaná za panelem MOLLE
 • laserem řezaná MOLLE vazba
 • hlavní komora otevíratelná v širokém rozsahu (180°)
 • světlý interiér hlavní komory
 • prostor až pro 15" notebook
 • modulární polstrovaný obal na notebook
 • lepená nylonová nit v celém rozsahu
 • japonské zipy YKK
 • tvarovaná pěnová základna
 • čtyři kompresní popruhy
 • prostupy pro hydratační hadičky nebo komunikační zařízení
 • smyčková podšívka na suchý zip pro Tactigami a další příslušenství
 • součástí balení Tactigami Double Admin
 • nastavitelné strečové kapsy na lahve
Líbí se vám produkt?

Kupte si Batoh Overlander Vertx® za 8 290 Kč

Batoh Overlander Vertx®

Důležité parametry

Výška / délka
67,3 cm
Šířka
33 cm
Hloubka
24,1 cm
Objem
45 l
Zip/y
Detaily materiálu
Prošívání: nylon
Základna: pěna
Rozměry podrobně
Rozměry komory pro skryté nošení zbraně (V׊×H): 49,5 × 31,7 × 5 cm
Upevnění / přeprava
Popruhy na ramena
Poutko/rukojeť
Součástí dodávky
batoh
Tactigami™ Double Admin

 

Dotaz k produktu
Jméno
Váš e-mail
Váš dotaz - pokud je potřeba, specifikujte barvu a velikost.
 Souhlasím s obchodními podmínkami
Odeslat dotaz
Naposledy prohlížené