Sortiment

Chrániče

36 produktů
Podle čeho řadíme produkty?
12>
Pokud se někde plazíme, můžeme se škrábnout o ostrý kámen, stejně tak můžeme při pohybu v přírodě uklouznout. Pokud si klekneme, může nám v kolenu uvíznout ostrý předmět (například střep). Ačkoli se těmto situacím zcela vyhnout nedá (leda bychom tyto aktivity vynechali), chránit náchylné části těla před těmito drobnými zraněními lze – stačí sáhnout po vhodných chráničích.

Ochrana loktů i kolen

Mezi části těla, které jsou drobnými zraněními ohroženy nejvíce, patří kolena a lokty. Při aktivitách se můžeme do loktu lehce bouchnout, u kolen je pak možností, jak si způsobit drobné zranění, ještě více. Stačí si klenout na ostrý kámen (v horším případě na střep), stejně tak můžeme uklouznout, případně se do něčeho kopnout. Vyplatí se proto tyto části těla chránit.

Vnější či vnitřní chrániče?

Chrániče můžeme obecně rozdělit na 2 druhy – vnitřní a vnější. Vnitřní chrániče se vkládají přímo dovnitř oděvu. Tato možnost je velmi praktická, má však jeden háček – musíme mít oblečení, do kterého chrániče vložit lze. Pokud nám takové oblečení chybí, můžeme sáhnout po chráničích vnějších. Ty se umisťují klasicky na oděv, kde jsou upevněny za pomoci elastických pásů.
Doprava zdarma od 2500Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenná prodejna