Sortiment

Obuv

70 produktů
Podle čeho řadíme produkty?
123>

Na tom, že výběr obuvi se rozhodně nevyplatí podcenit, se asi jednoznačně shodneme. Asi každý, kdo měl na sobě někdy nepohodlné či nekvalitní boty, ví, v jaké utrpení se může nošení takových bot proměnit. Ať už boty tlačí, netlumí dobře nárazy či nejsou prodyšné, pokud si takové boty budete muset obut znovu, pravděpodobně při tom rozhodně nebudete skákat radostí.

Kvalitní obuv je základ

Každý vrátný, pracovník ochrany osob a majetku či člen bezpečnostní služby proto potřebuje při své práci obuv, která je pohodlná (a to i při delším nošení), zároveň však funkční. Také je však třeba věnovat dostatečnou pozornost výběru obuvi dle účelu – zimní obuv v letních měsících pravděpodobně moc dobrou službu neudělá. Výběr je proto třeba opravdu dobře zvážit. Pro pochůzkovou činnost (ať už je řeč o policistech, vojácích či pracovnících bezpečnostních agentur) se budou hodit například vysoké vodotěsné boty, v ideálním případě kožené. Při nošení pak uživatel ocení kromě vysoké odolnosti i to, že takové boty nekloužou, ani nedělají šmouhy na podlaze. Hodit se bude ale i na první pohled drobnost – to, že boty neobsahují žádný kov. Díky tomu se uživatel snadno vyhne tomu, že na letišti boty spustí falešný alarm (a nemusí se jednat jen o letiště – řeč je o všech místech, která jsou chráněna detekčními rámy).

Nezapomínejme na údržbu

Výběr bot však není to jediné, čemu bychom měli věnovat pozornost. Aby boty dlouho vydržely a dobře sloužily, je třeba jim věnovat řádnou pozornost. Udržování bot v čistotě by mělo být samozřejmostí, hodit se však budou i přípravky, které je ošetří – například impregnace či vosky. Mějte na paměti, že při správné péči se může životnost obuvi i výrazně prodloužit.

Doprava zdarma od 2500Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenná prodejna