Sortiment

Nízká obuv

9 produktů
Podle čeho řadíme produkty?
1

Ačkoli nízké boty nefixují kotník a do vody s vyšší vodní hladinou se s nimi pravděpodobně taky nevydáme, mají řadu dalších výhod, díky kterým se o nich rozhodně vyplatí uvažovat, ať už je plánujete využívat jako člen zásahové složky či pracovník bezpečnostní agentury. Některé modely jsou například přímo designovány pro zásahové složky rychlého nasazení a pro aktivity v rozličném terénu. Jako příklad můžeme uvést boty AKU Tactical® Selvatica GTX® - černé, které jsou ideální pro rychlý pohyb, během kterého poskytují svému nositeli maximální možný komfort. Zároveň jsou tyto boty velmi lehké a prodyšné a pyšní se anatomickým tvarem.

Kůže či syntetika

Stejně jako jiné typy obuvi, i nízké boty se vyrábějí z kůže, která představuje jistou klasiku, či ze syntetických materiálů. Čemu dáte přednost už je pak na vás, obě varianty mají své výhody i nevýhody. Dobré je se zaměřit také na podrážku. Pokud chcete mířit na opravdovou kvalitu, sáhněte po botách s Vibramem®, který lze bez přehánění považovat za synonymum pro kvalitu.

Hlavně pohodlí

Stejně jako u jakýchkoli jiných bot, i u nízké obuvi platí, že pohodlí při nošení je tím hlavním, od čeho bychom se měli při výběru bot odrazit. Spoléhat se na to, že se nepohodlné boty časem „rozchodí“ a my se v nich budeme cítit jako v bavlnce, rozhodně není dobrá cesta. Boty by měly dobře padnout už na první obutí a už při prvním vyšlápnutí bychom se v nich měli cítit dobře.

Doprava zdarma od 2500Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenná prodejna