Sortiment

Taktické a bojové opasky

30 produktů
Podle čeho řadíme produkty?
12>
Právě v oblasti pasu se totiž nachází místo, které je na těle nejlepší z hlediska dosažitelnosti a zároveň věci zde umístěné nepřekáží. Snadno tak k opasku můžete upevnit různá pouzdra či jiné části vybavení a můžete se spolehnout, že je budete mít stále po ruce a zároveň vám nebudou překážet.

Taktický, nebo bojový?

Na začátek si pojďme odpovědět na základní otázku: jaký je rozdíl mezi taktickým a bojovným opaskem? Ten bojový bývá robustnější, pevnější a taky zároveň mnohem nápadnější, také se často propojuje s taktickou vestou. Pravda je taková, že v případě bojových opasků už se asi nikdo nesnaží skrýt jeho přítomnost. Bojový opasek také zpravidla obsahuje MOLLE panel, který umožňuje upevnění dalšího MOLLE kompatibilního vybavení – může se jednat o různé sumky či obaly na zásobníky. Bojový opasek se také neprotahuje oky u kalhot jako klasický opasek, ale připíná se přes oblečení.
Jak asi tušíte, taktický opasek působí na první pohled mnohem víc nenápadně než opasek bojový. Tyto opasky jsou pevné, spolehlivé.

Další přednosti

Opasek je něčím, co využije snad každý pracovník bezpečnostní agentury či člen mobilní hlídky – kromě toho, že se postará o to, že vám nespadnou kalhoty a budeme mít kam umístit další části výbavy, má totiž zpravidla řadu dalších plusů. Většina opasků je anatomicky tvarovaná, nemusíte se tak bát, že vám bude při pohybu překážet, či vás bude někde tlačit. Stejně tak bývá běžná nastavitelná velikost, nízká hmotnost či zapínání na rychlosponu.
Doprava zdarma od 2500Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenná prodejna