Sortiment

Výstroj

Podkategorie
Filtr
832 produktů

Za výstroj se dají navíc považovat jak prvky na ochranu zdraví, tak taktické doplňky či peněženky. Tedy věci, bez kterých se pracovníci bezpečnostní agentury, pořadatelské služby či výjezdové skupiny rozhodně neobejdou.

Bezpečí na prvním místě

Prevence je základ a bezpečnost jak naše, tak našeho okolí, by měla být prioritou. Z tohoto důvodu existují na trhu různé ochranné prostředky, které nás chrání před poraněním. Ty pak samozřejmě mohou chránit různé části těla – kromě hlavy, trupu či břicha i kolena či lokty.

Více úložného prostoru nikdy neuškodí

Do kategorie výstroje ale patří i různá pouzdra, kapsy a sumky. Ty mohou snadno pomoci vyřešit nedostatek úložného prostoru. Uložit do nich můžeme brýle, doklady, zásobníky, ale i dalekohledy či například náboje. V souvislosti s těmito kapsami či sumkami se často setkáváme s MOLLE systémem. Tento ucelený systém výstroje, který byl představen již v roce 1997, využívá vazby PALS. Díky MOLLE k sobě můžeme připevnit různé MOLLE kompatibilní předměty.

To samozřejmě není vše...

Kategorie výstroje samozřejmě nezahrnuje jen výše zmíněné oblasti. Je opravdu široká – mezi výstroj tak můžeme zařadit například i chemická světla, nebo například multifunkční hodinky.

Doprava zdarma od 2500Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenná prodejna