Sortiment

Příslušenství k obuvi

25 produktů
Podle čeho řadíme produkty?
12>

K oblečení patří doplňky, k obuvi zase příslušenství. To nám pomáhá udržovat boty čisté a řádně o ně pečovat, zároveň sem ale můžeme zařadit i tkaničky či vložky do bot – ty nám zase pomáhají cítit se v botách ještě více komfortně.

Péče o boty se vyplatí

Asi není třeba zmiňovat, že každé boty si zaslouží péči. Základem je udržování bot v čistotě, je však dobré jim dopřát ještě další péči. S tím nám pomohou přípravky, které mají ochrannou funkci. Na trhu se objevuje více než dost takových pomocníků, sáhnout tak můžeme po impregnačních sprejích, voscích, krémech či leštidlech. Výběr konkrétního přípravku se pak odvíjí od toho, z jakého materiálu je daná obuv vyrobena.

Tlumení nárazů i příjemné teplo

Další skupinu tvoří vložky do bot. Těch najdeme na trhu více než dost, navíc se mezi sebou liší funkcí. Nejčastěji se asi setkáme s vložkami, které mají za cíl zvýšit pohodlí či ztlumit nárazy. Díky těmto vložkám se pak můžete v botách cítit doslova jako v bavlnce. Za zmínku ale stojí i tzv. ohřívače, které se naopak starají o to, aby vám bylo v botách příjemné teplo – některé z nich pak fungují i několik hodin.

Vložky pak bývají vyrobeny z různých materiálů, jakými jsou například kůže, pěna či gel. Často jsou spojeny i s antimikrobiální úpravou, která zamezuje tvorbě plísní a množení bakterií způsobujících zápach.

Tkaničky

Při nákupu obuvi si jich zpravidla příliš nevšímáme, to se však změní v okamžiku, kdy se nám při zavazování či chůzi roztrhnou. O čem je řeč? Přece o tkaničkách. I ty k botám neoddělitelně patří – tedy k těm se zavazováním. Na trhu je opět z čeho vybírat – můžeme se setkat s tkaničkami z bavlny, polyesteru, tkaničkami plochými, kulatými, samozřejmostí jsou pak různé délky.

Doprava zdarma od 2500Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenná prodejna