Sortiment

Oblečení

Podkategorie
Filtr
423 produktů
Podle čeho řadíme produkty?

Oblečení hraje v pracovním životě, stejně jako v životě osobním, důležitou roli. Je jedno, jestli pracujete jako vrátný ve firmě, nebo jste naopak členem prestižní zásahové jednotky – bez kvalitního a pohodlného oblečení se jednoduše neobejdete.

Nepodcenit výběr

Asi není třeba zmiňovat, jak důležitý je správný výběr. Každý, kdo někdy nosil nepohodlné kalhoty, „kousavé“ tričko, příliš tenkou bundu či rukavice, které znemožňovaly pohyb, ví, o čem je řeč. Výběr správného oblečení je tak velmi důležitý, ať už se jedná o kalhoty, blůzu, či obyčejné ponožky. Při výběru je třeba věnovat pozornost tomu, jak budeme daný kousek používat a v jakých podmínkách. Například zateplené kalhoty nám v letních měsících příliš dobrou službu neudělají.

Zaostřeno na doplňky

K oblečení také neodmyslitelně patří doplňky. Ačkoli se často jedná o produkty malé velikosti, jejich funkce může být nenahraditelná. Jako příklad můžeme uvést například opasek, který pomůže udržet kalhoty na svém místě či nášivky, které nám mohou pomoci s identifikací v pobytu mezi větším množstvím lidí. Jako příklad můžeme uvést tak pláštěnku, která se postará o to, abychom zůstali v suchu i v případě, že venku tzv. padají trakaře.

Nášivky

Jistou „spojku“ mezi oblečením a doplňky pak představují nášivky. Tyto malé doplňky jsou určeny k nošení právě na jiných částech oblečení – například na bundách. Tento malý pomocník má ovšem často poměrně důležitou funkci – pomůže nám totiž lépe se orientovat, jak už mezi jednotlivými funkcemi, tak například národnostmi. K oděvům je navíc připevníme opravdu jednoduše – zpravidla k tomuto účelu slouží suchý zip, který se nachází na zadní straně nášivky.

Doprava zdarma od 2500Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenná prodejna