Sortiment

Hodinky

Zobrazit filtr produktů
Zobrazit filtr produktů:
Značka
Vodotěsnost (ATM / M)
Hmotnost
kg
kg
Materiál
2 produkty
Podle čeho řadíme produkty?
1
Ačkoli pojem o tom, kolik je hodin, lze v současnosti získat například i díky mobilním telefonům, náramkové hodinky jsou něčím, co v našich životech stále hraje neodmyslitelnou roli. Zvláště pak v případě, že sáhneme po kousku, který má více funkcí...

Multifunkční pomocník

Kvalitní náramkové hodinky, které jsou opatřeny (kromě ukazování času) mnoha dalšími funkcemi, jsou v dnešní době opravdu velmi praktickým pomocníkem. A co vše je možné od hodinek čekat? Například digitální multifunkční hodinky CLAWGEAR® Mission Sensor MK.II vám ukážou čas hned ve 2 časových zónách, kromě toho však mají zabudovaný kalendář, výškoměr s rozsahem -706 až 9 164 metrů nad mořem, nechybí ani barometr a dokonce u nich můžete počítat i s teploměrem s přesností 0,1 °C. Stejně jako u řady jiných digitálních hodinek pak nechybí stopky, budík či odpočítávání času.

Aby hodinky vydržely

Počet funkční však není tím jediným, čeho bychom si měli u hodinek všímat. Ať se věnujete ochraně osob a majetku či pracujete u bezpečnostní agentury, jistě při své práci oceníte kvalitní hodinky, které vám vydrží dlouhou dobu. Důležitou roli zde hraje sklíčko – to totiž představuje tu nejnáchylnější část celých hodinek. Pokud chcete opravdovou kvalitu, jistě neuděláte chybu, když sáhnete po safírovém skle, které je charakteristické obrovskou tvrdostí a výdrží. Velmi dobrou variantou je pak také minerální či polykarbonátové sklo. Pozornost bychom navíc měli věnovat i pásku – ten by měl být mohutný, ideálně gumový, s pevnou sponou.
Doprava zdarma od 2500Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenná prodejna