Sortiment

Pracovní obuv

7 produktů
Podle čeho řadíme produkty?
1

Starší ročníky by si jistě vzpomněly na doby, kdy bylo spojení „pracovní obuv“ synonymem pro nevzhledné boty, které se daly nosit opravdu tak akorát do práce. Dnes už jsou ale tyto doby dávno pryč a pracovní boty se pyšní nejenom lákavým designem, ale i řadou dalších užitečných vlastností. Nejen, že jsou funkční, ale poskytují i dostatečnou ochranu, navíc zpravidla nabízejí pohodlí i při celodenním nošení.

Společný jmenovatel? Bezpečnostní faktory

Ačkoli mohou mít v dnešní době pracovní boty různou podobu – může se jednat například o pracovní polobotky, kotníkové boty, ale také třeba farmářky – pracovní obuv má jednu věc společnou. Touto věcí, která pracovní obuv spojuje, jsou bezpečnostní faktory. U bot je důležité, aby neničily chodidla, tudíž by měly dostatečně podporovat klenbu. Pokud se budete pohybovat v náročnějších podmínkách, pravděpodobně budete potřebovat boty s vyztuženou podrážkou – ta zabrání propíchnutí. Dnešní vložky již nejsou ocelové (s nimi se obuv poměrně špatně ohýbala), ale mají speciální vložku, která pohybu nijak nebrání. Stejně tak se možná setkáte s vyztuženou špičkou.

Hlavně správně vybrat

Dá se říci, že správný výběr pracovní obuvi je opravdu nezbytný. Požadavky se totiž mohou u různých profesí lišit a obuv je třeba tomu přizpůsobit.

Doprava zdarma od 2500Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenná prodejna