Sortiment

Batohy, brašny a kufry

235 produktů
Podle čeho řadíme produkty?

Je úplně jedno, zda jste členem nějaké patroly nebo mobilní hlídky, popřípadě běžný turista a výběru jakého zavazadla se věnujete. Absolutně vždy a u všech typů je třeba vybírat s rozmyslem a pamatovat na to, že vám musí jednak daná věc sedět jako ulitá a v řadě druhé, musí efektivně a levně splnit to, co od ní požadujete. Pokud tomu tak totiž nebude, budete litovat svého výběru a věc zbytečně měnit.

Je úplně jedno, co a kam se snažíte nést nebo přenés, vždy vám určitě asi půjde o to, aby se tak stalo co nejvíce efektivní cestou a za co nejmenší námahy:

  • Jedna možnost je použít v této věci batoh. Je to osvědčená a nejstarší věc, jakou lidé vymysleli. Asi dnes neexistuje věc, jakou byste s jeho pomocí v některé z jeho forem dnes nepřenesli. Je na něm příjemné i to, že vám nezatěžuje jednu nebo druhou ruku ale obě nohy stejnoměrně. Musí ale sedět jako ulitý a mít dobrý nosný systém (třeba když nesete něco velkého a neforemného, tak to chce krosnu s dobrou kovovou konstrukcí apod.).
  • Další populární moderní volba je brašna. Když se pohybujete ve společnosti, je to často méně nápadná a více diskrétní volba jak skrýt vaše zbraně, služební klíče a peněženku. Existuje dokonce ve variantě přes rameno.
  • Když přenášíte něco drahého a křehkého, popř. podléhajícímu poškození a zkáze (a že to dělají některé profese doslova denně – např. detektivní a bezpečností služby nebo kdokoliv z oblasti Security). Tak asi oceníte zase nejvíce odolný ochranný kufr, jenž plave na vodě a samozřejmě je i sám vybaven zámkem, popřípadě otvorem na pouta / „želízka“.

 

Doprava zdarma od 2500Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenná prodejna