Sortiment

Peněženky

Zobrazit filtr produktů
Zobrazit filtr produktů:
Značka
Výška / délka
cm
cm
Šířka
cm
cm
Hmotnost
kg
kg
Materiál
8 produktů
Podle čeho řadíme produkty?
1
Asi každý z nás ji vlastní a většina z nás měla svou první již v ranném dětství. Peněženka je zkrátka něčím, co je s našimi životy pevně spojené. Ať se vydáváme do práce, obchodu či na outdoorové dobrodružství, snad vždy ji máme s sebou. Peníze je prostě třeba mít bezpečně uložené na jednom místě. A nejen ty. Peněženka většinou slouží jako místo, kde máme uloženy kromě bankovek a mincí také platební karty, doklady či vizitky.

Peněženka pro každou příležitost

Jelikož je peněženka věcí, kterou používáme opravdu hodně, lze na trhu narazit na peněženky téměř pro každou příležitost. Můžeme se tak setkat s textilními peněženkami, ale i těmi luxusními, které jsou vyráběny z kůže. Nechybí samozřejmě ani speciální designové varianty. Milovníkům outdoorového dobrodružství pak přijdou vhod varianty s malou velikostí.
Rozdíly můžeme najít také v zapínání (narazit můžeme například na suchý zip či cvok), stejně tak i ve velikosti a samozřejmě kvalitě. Na své si tak přijde každý – výjimku pak netvoří ani zaměstnanci bezpečnostní agentury, hasiči či pracovníci vězeňské služby.

Kapsy na vše

Co bychom však při výběru rozhodně neměli podcenit je uspořádání vnitřku peněženky. Někomu vyhovuje větší množství přihrádek, jiný si zase nedokáže představit peněženku bez větší přihrádky na mince. Stejně tak se může lišit zapínání této přihrádky – zatímco některé mají k tomuto účelu zip, u jiných najdeme cvok a setkat se můžeme také například s klopou na suchý zip.

Další vychytávky

U peněženek se také můžeme setkat s řadou praktických vychytávek, které představují tak trochu tzv. vyšší dívčí. Jendou z takových výhod může být například ochrana před RFID/ NFC detekcí. Co to znamená? RFID je zkratka pro radio frequency identification, NFC pak pro near field communication, v obou případech se tedy jedná o rádiovou bezdrátovou komunikaci mezi elektronickými zařízeními, a to na velmi krátkou vzdálenost. Právě daná funkce blokuje všechny užívané frekvence. Takovou funkci nabízí například peněženka Tasmanian Tiger® RFID Wallet. Peněženku už máte, ale řešíte, kam bezpečně uložit mobil? Pořiďte si na něj praktické pouzdro!
Doprava zdarma od 2500Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenná prodejna