Sortiment
Video

Boty LOWA® Innox Pro GTX® MID TF

Jste majitelem bezpečnostní nebo pořadatelské agentury, nákupčním městské či státní policie, hasičů, vězeňské služby nebo zastáváte funkci v podobných organizacích? Pak je tento web určen právě pro Vás. Zabýváme se prodejem vybavení pro zmíněné organizace a nabízíme nejnižší možné ceny.

Vytvořte si novou registraci nebo, pokud už máte svůj účet, přihlaste se.

Můžete také kontaktovat našeho obchodního manažera, který Vám s registrací pomůže.

Jiří Hübner (obchodní manažer)
jiri@top-armyshop.cz
+420 731 903 338

Boty Lowa Innox GTX MID TF dominují svou lehkostí, díky které není problém je nosit celý den, aniž byste cítili únavu. Obuv je tak vhodná pro všechny, kteří chtějí pohodlné a lehké boty, které jsou zároveň odolné a splňují vysoké vojenské standardy.

Obuv nejen do města

Design boty je poměrně decentní, takže na veřejnosti nebudí pozornost, ideální jsou tak pro příslušníky bezpečnostních složek, kteří nechtějí trávit celý den v robustních a těžkých botách. Konstrukce boty je navržena tak, aby byla noha v botě pevně zafixovaná a chránila před vyvrtnutím kotníku a dalšími nepříjemnými zraněními.

Komfort na prvním místě

Boty lze využít při dlouhých patrolách nebo při sportování na základně. Produkt je vyroben ze syntetické kůže, která je kombinována s mikrovlákny. Použité materiály tak zvyšují odolnost boty a umožňují botu využívat i za méně příznivého počasí. Další složkou, která vás chrání před vnějšími vlivy je GORE-TEX® membrána. Ta zajišťuje nepromokavost materiálu a zároveň vysokou prodyšnost.

Volnost pohybu

Obuv je navržena tak, aby byla co nejlehčí a nejpohodlnější, nabízí tak široké množství využití. Nejvhodnější je do středně těžkého terénu nebo do městské zástavby. Pro zdolávání opravdu náročného terénu byste měli volit jiný typ boty, který zajistí noze větší ochranu. Přestože je bota GTX MID TF vysoce odolná, je kvůli své hmotnosti a vysokému komfortu vhodná do méně náročného terénu. Podrážka boty je upevněna pomocí metody vstřikování, je tak téměř nemožné, aby se podrážka od boty oddělila. Nemusíte tak mít obavy z toho, že by se bota při dlouhodobém používání rozpadala.

Benefity, o kterých musíte vědět:

  • odolné materiály
  • nízká hmotnost
  • GORE-TEX membrána
  • prodyšnost
  • nepromokavé
  • PU Monowrap systém
  • vstřikovaná, vrstvená podrážka Lowa Surround Trac
  • mezi-podešev s tužším stabilizátorem
  • šněrování provléknuté skrz uzavřené háčky (obuv vhodná i pro seskoky padákem)
Líbí se vám produkt?

Kupte si Boty LOWA® Innox Pro GTX® MID TF za akční cenu 4 164 Kč

Boty LOWA® Innox Pro GTX® MID TF - Představení produktu

Důležité parametry

Detaily materiálu
Svrchní materiál: syntetická kůže s mikrovláknem
Stélka: ATC
Mezipodešev: dvojitě vstřikovaná pěna DynaPU®
Podrážka: guma LOWA® Surround Trac®

 

Dotaz k produktu
Jméno
Váš e-mail
Váš dotaz - pokud je potřeba, specifikujte barvu a velikost.
 Souhlasím s obchodními podmínkami
Odeslat dotaz
Naposledy prohlížené