Sortiment

Insert Utility 1/2 Husar®

Jste majitelem bezpečnostní nebo pořadatelské agentury, nákupčním městské či státní policie, hasičů, vězeňské služby nebo zastáváte funkci v podobných organizacích? Pak je tento web určen právě pro Vás. Zabýváme se prodejem vybavení pro zmíněné organizace a nabízíme nejnižší možné ceny.

Vytvořte si novou registraci nebo, pokud už máte svůj účet, přihlaste se.

Můžete také kontaktovat našeho obchodního manažera, který Vám s registrací pomůže.

Jiří Hübner

Jiří Hübner (obchodní manažer)
jiri@top-armyshop.cz
+420 731 903 338

Utility sumka pro váš modulární panel

Insert Utility 1/2 Husar® je poloviční utility sumka, která zabere pouze polovinu komory vašeho modulárního panelu. Zbylý prostor tak můžete využít k vložení dalších zásobníkových nebo utility insertů. Systém funguje jednoduše. Pokud vlastníte nosič plátů Kirys 2.0, můžete ho doplnit o přední panel Single Front Flap 3.0 nebo Double Front Flap 1.0. Oba dva panely jsou vlastně základní platformy pro připevnění dalších doplňků. Panel tak lze doplnit o nejrůznější inserty, které ho promění v plnohodnotnou zásobníkovou, multifunkční nebo utility sumku.

Upravte si podle sebe

Obsah modulárního panelu si pomocí jednotlivých insertů můžete nakonfigurovat přesně podle sebe. Kombinovat tak můžete různé typy zásobníkových insertů nebo praktické utility inserty. Díky insertu Utility 1/2 přidáte na váš nosič plátů Kirys 2.0 univerzální úložnou sumku. Přední strana sumky je doplněna o VELCRO panel pro připevnění domovenky, krevní skupiny, jmenovky apod.

Praktické modulární řešení

Insert je určen pro použití v kombinaci s modulárními předními panely, které jsou designované speciálně pro inserty z produkce společnosti Husar®. Insert v modulárním panelu bezpečně drží díky odolnému suchému zipu. Připnutí je tak velice rychlé a v případě potřeby není problém insert jednoduše odepnout a vyměnit za jiný. 

Designováno pro panely Husar®

Insert je vyroben z odolných materiálů a vyniká precizním zpracováním, takže vydrží i ty nejnáročnější bojové podmínky. Insert nelze použít samostatně, pouze v kombinaci s předními panely Single Front Flap 3.0 a Double Front Flap 1.0 pro nosič plátů Kirys 2.0. Díky insertu si můžete nosič plátů Kirys 2.0 přizpůsobit přesně podle vašich potřeb a používaného vybavení.

Benefity, o kterých musíte vědět:

  • precizní zpracování
  • odolné materiály
  • zavírací chlopeň na suchý zip
  • chlopeň doplněná o VELCRO panel
  • odolný suchý zip pro připnutí
  • snadná výměna
  • univerzální využití
  • určen pro Single Front Flap 3.0 a Double Front Flap 1.0

Důležité parametry

Určení
Univerzální
Upevnění / přeprava
Velcro - insert určený pro přední panel Single Front Flap nebo Double Front Flap

 

Dotaz k produktu
Jméno
Váš e-mail
Váš dotaz - pokud je potřeba, specifikujte barvu a velikost.
 Souhlasím s obchodními podmínkami
Odeslat dotaz
Naposledy prohlížené