Sortiment
Video

Kalhoty Helikon-Tex® UTP® Flex

Jste majitelem bezpečnostní nebo pořadatelské agentury, nákupčním městské či státní policie, hasičů, vězeňské služby nebo zastáváte funkci v podobných organizacích? Pak je tento web určen právě pro Vás. Zabýváme se prodejem vybavení pro zmíněné organizace a nabízíme nejnižší možné ceny.

Vytvořte si novou registraci nebo, pokud už máte svůj účet, přihlaste se.

Můžete také kontaktovat našeho obchodního manažera, který Vám s registrací pomůže.

Jiří Hübner (obchodní manažer)
jiri@top-armyshop.cz
+420 731 903 338

Taktické kalhoty Helikon-Tex UTP Flex jsou modernizovaným modelem populární řady Urban Tactical Pants. Významným posunem v evoluci kalhot je použití moderního a odolnějšího materiálu, stejně jako zlepšení elasticity v namáhaných částech kalhot. Kalhoty džínového střihu jsou vhodné pro všechny příznivce military a vykonají dobrou službu jak při plnění armádních povinností, tak i jako oděv vhodný na střelnici a při výcviku.

Odolný a moderní materiál

Pro nové kalhoty UTP Flex byla zvolena kombinace nylonu a bavlny v poměru 50 / 50. Jedná se o pevnou a odolnou materiálovou směs, která je ideální pro taktické oblečení. Navíc je materiál proveden v Rip Stop úpravě, takže se opravdu jen tak neroztrhne. Pro zlepšení mobility při pracovních úkonech bylo přidáno několik elastických panelů VersaStretch do oblasti rozkroku a zadní části pasu.

Taktické prvky

Helikon-Tex UTP Flex jsou armádní taktické kalhoty a jako takové jsou zkonstruovány pro maximálně efektivní využití i co se týče rozložení kapes. Kapsy jsou dostatečně prostorné, a to dokonce i pro uložení zásobníků pro systémy AR nebo AK. Boční kapsy jsou opatřeny zpevňovacím lemem pro stabilnější uchycení klipu nože apod. Na stehnech jsou pak hned dvě další prostorné kapsy, z nichž jedna je krytá lemem na suchý zip, druhá je uzavíratelná pomocí kvalitních YKK zipů. Zadní část kalhot je opatřena dvěma prostornými kapsami s přímým vstupem, které bez problému pojmou zásobník systému AR nebo AK.

Kolena jako v bavlnce

Abyste mohli v akci využít všech svých možností a umu, taktických a dynamických přesunů, skluzů, klečení na tvrdém či sklem pokrytém povrchu, disponují kalhoty Flex v oblasti kolen kapsami pro vložení nízko-profilových kolenních chráničů.

Přídavná poutka

V případě, že potřebujete využívat opasku, jsou pro vás připravena poutka, která jsou dostatečně prostorná pro opasky do šíře 50 mm. Pohodlně tak můžete používat vámi oblíbený opasek nebo kterýkoli z nabídky Helikon-Tex. Mimo to mají kalhoty dva plastové "D" kroužky a poutka pro připevnění klíčů, karabiny aj.

Detaily materiálu

Základní materiál: 50 % bavlna, 50 % nylon, úprava Rip Stop

Elastické panely: VersaStretch®

 

Benefity, o kterých musíte vědět:

  • produktová řada Heliko-Tex® Urban®
  • YKK® zipy
  • prostorné taktické kapsy
  • nový, pevnější a odolnější materiál
  • VersaStretch® v exponovaných částech
  • vnitřní kapsa pro kolenní chrániče
Líbí se vám produkt?

Kupte si Kalhoty Helikon-Tex® UTP® Flex za 2 140 Kč

Kalhoty Helikon-Tex UTP Flex - Multicam - Představení produktu

Představení - Kalhoty Helikon-Tex® UTP® Flex

Důležité parametry

Materiál
Směs bavlny

 

Dotaz k produktu
Jméno
Váš e-mail
Váš dotaz - pokud je potřeba, specifikujte barvu a velikost.
 Souhlasím s obchodními podmínkami
Odeslat dotaz
Naposledy prohlížené