Sortiment
Video

Boty Zephyr MK2 GTX MID LOWA®

Jste majitelem bezpečnostní nebo pořadatelské agentury, nákupčním městské či státní policie, hasičů, vězeňské služby nebo zastáváte funkci v podobných organizacích? Pak je tento web určen právě pro Vás. Zabýváme se prodejem vybavení pro zmíněné organizace a nabízíme nejnižší možné ceny.

Vytvořte si novou registraci nebo, pokud už máte svůj účet, přihlaste se.

Můžete také kontaktovat našeho obchodního manažera, který Vám s registrací pomůže.

Jiří Hübner (obchodní manažer)
jiri@top-armyshop.cz
+420 731 903 338

Obuv Lowa Zephyr MK2 GTX MID je určena především pro profesionály. Tato certifikovaná pracovní obuv v sobě kombinuje ideální směsici těch nejmodernějších materiálů, které se hodí do ostré akce. Díky svým vyváženým vlastnostem jsou tyto boty vhodné i do velice náročných podmínek. Proto jsou oblíbené u armád a policejních sborů u nás i ve světě.

Zephyr v druhé generaci

MK2 v názvu znamená, že jde již o druhou generaci bot Zephyr. Ta oproti té první doznala řady vylepšení. Jedním z nich je uzamykání pro dvouzónový systém šněrování a dále tu máme pouzdro na tkaničky integrované v horní části jazyka, zvětšená poutka na patě pro lepší nazouvání a také robustnější svršek díky prošívání posunutému mimo flex zónu.

Dokonalá směsice materiálů

Zephyr MK2 GTX MID jsou boty, které v sobě kombinují dokonalou směsici materiálů a technologií. MID-CUT svršek, který je vyrobený ze semiše a patentovaného materiálu Cordura, je tak třeba ideální pro slaňování nebo seskok padákem. Obsažený semiš odpuzuje vodu a je odolný vůči roztržení, Cordura má vysokou odolnost vůči oděru a současně je prodyšná.

Léty prověřená membrána i inovativní mezipodešev

Pro boty Zephyr MK2 GTX MID byla použita vodotěsná a současně skvěle prodyšná membrána Gore-Tex Extended Comfort. Právě membrány Gore-Tex jsou prověřené léty a můžete se na ně spolehnout. Stejně jako na inovativní mezipodešev, která je dvouvrstvá, vyrobená z polyuretanové pěny a je kombinovaná s rámem Monowrap, jenž obepíná chodidlo nositele a podporuje ho.

(Nejen) pro slaňování

Tato obuv značky Lowa je určena nejen pro slaňování, ale jestliže jste takovou činnost někdy prováděli, pak víte, že na obuv k těmto speciálním účelům jsou kladeny speciální požadavky. Háčky na tkaničky tak třeba musejí být skryté, aby se nezachytily do lana, důležité je také dobré odpružení paty a samozřejmě i stabilní svršek. Všechny tyto prvky zabraňují potenciálnímu zranění.

Unikátní systém šněrování

Obuv Zephyr MK2 GTX MID oplývá unikátním dvouzónovým systémem šněrování, kdy mají přední část chodidla a svršek samostatné (a samostatně nastavitelné) zóny šněrování. Obuv se tak může dokonale přizpůsobit anatomii vaší nohy a je možné ji sešněrovat různými způsoby pro různé scénáře využití.

Technologicky pokročilé zpracování

Obuv Zephyr MK2 GTX MID je vyráběna technologicky relativně náročným procesem zpracování. A to konkrétně vstřikováním, jež spojuje podešev se svrškem. To zajišťuje účinnější odpružení a větší pohodlí nositele. Horní část boty je vložena do speciální formy a do té se potom postupně přilévají různé vrstvy výplně z PU pěny.

Rám, který drží a podpírá chodidlo

Rám obuvi Lowa-Monowrap vytváří trojrozměrný design mezipodešve, drží nohu v pohodlí a podpírá ji. A to především tehdy, kdy potřebujete přecházet po nerovném povrchu. Přiléhavé postavení chodidla v botě znamená, že se při chůzi tak rychle neunavíte. Kromě toho dvouvrstvá mezipodešev skvěle izoluje teplo i chlad.

Podešev X-Trac Military

U všech modelů obuvi řady Zephyr MK2 byla využita podešev X-Trac Military, která má ty nejlepší protiskluzové vlastnosti (SRC – dle normy ISO 20347), výborně izoluje vůči extrémním teplotám – ať už horku nebo mrazu – a je odolná vůči palivu, oleji a kontaktnímu teplu.

Benefity, o kterých musíte vědět:

 • taktická obuv do nejnáročnějších podmínek
 • kvalitní provedení
 • druhá, vylepšená generace
 • vhodná i pro slaňování
 • ideální kombinace materiálů
 • MID-CUT svršek ze semiše a Cordury
 • membrána Gore-Tex Extended Comfort
 • dvouvrstvá PU mezipodešev s rámem Monowrap
 • gumová podešev X-Trac Military
 • skvělé protiskluzové vlastnosti
 • podešev odolná vůči palivu, oleji a kontaktnímu teplu
 • větší poutka na patě pro efektivnější nazouvání bot
 • antistatická konstrukce
 • skryté háčky na tkaničky
 • integrované pouzdro na tkaničky v jazyku
 • speciální dvouzónový systém šněrování s uzamykáním
 • prošívání posunuté mimo flex zónu
Líbí se vám produkt?

Kupte si Boty Zephyr MK2 GTX MID LOWA® za 4 990 Kč

Boty Zephyr MK2 GTX MID LOWA®

Důležité parametry

Detaily materiálu
Svrchní materiál: 80 % semiš 20 % Cordura®
Membrána / podšívka: Gore-Tex®
Stélka: 90 % polyuretan 10 % polyamid
Mezipodešev: 100 % polyuretan - dvojitě vstřikovaný
Stabilizační rámeček: LOWA Monowrap®
Podrážka: guma - LOWA® X Trac Military®
Další specifikace
Uzavřené šněrovací háčky
Šněrování ve 2 zónách
Výška boty: 15 cm (měřeno dle normy EN ISO 20347:2012)
Obuv splňuje požadavky normy EN ISO 20347:2012 pro osobní ochranné prostředky

 

Dotaz k produktu
Jméno
Váš e-mail
Váš dotaz - pokud je potřeba, specifikujte barvu a velikost.
 Souhlasím s obchodními podmínkami
Odeslat dotaz
Naposledy prohlížené